O nas

Firma Transportowo–Usługowa Piotr Jajeśnica, świadczy kompleksowe usługi w zakresie transportu i budownictwa. Działamy na polskim rynku od 2010r. integrując ze sobą różne środki transportowe oraz budowlane oferując usługi indywidualnie dobrane do potrzeb naszych Klientów. Dominującą działalnością firmy są usługi transportowe,  niemniej jednak zajmujemy się również pracami budowlanymi związanymi z budową dróg , kanalizacji oraz wyburzeniami.

Jesteśmy niedużą, ale za to prężnie rozwijającą się firmą, dzięki zadowoleniu Klientów z dotychczas realizowanych usług. Stawiamy nacisk na jakość pracy, dlatego nasze usługi wykonywane są na wysokim poziomie, czego dowodem są dalsze zlecenia i liczne referencje. Współpracujemy z wieloma firmami zapewniając im doskonały tabor drogowy, sprzęt budowlany oraz wykwalifikowana kadrę robotniczą co pozwala obecnym i przyszłym Kontrahentom do zadowolenia z wykonywanych zleceń.

Chętnie nawiążemy  współpracę na terenie Małopolski i sąsiednich województw przy realizacji długoterminowych zleceń jaki i małych projektów.

Podejmiemy rozmowy i negocjacje zarówno z osobami fizycznymi, jak i dużymi przedsiębiorstwami oferując dogodne warunki.

Zapraszamy do współpracy !!!